Молодіжні гіди Златокраю: історичний проект від золотоніської молоді

5 вересня  розпочалася реалізація проекту «Молодіжні гіди Златокраю» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Мета проекту – національно-патріотичне виховання молоді, формування громадянської свідомості та підвищення рівня обізнаності громади про видатних жителів краю.

Проект реалізовується з ініціативи молодіжної громадської організації «Центр розвитку молоді» (автор – Приходько Олександра, учениця гімназії ім. С.Д. Скляренка) у партнерстві з міською службою у справах дітей, молоді та спорту, Золотоніським краєзнавчим музеєм та гімназією ім. С.Д. Скляренка.

Учасниками проекту була проведена пошукова робота, підготовлені матеріали для мобільної виставки. За підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА було виготовлено 16 банерів «Видатні обличчя Золотоноші», які присвячені вихідцям з нашого краю, видатним громадським діячам, письменникам та митцям. Серед них – Семен Скляренко, Михайло Максимович, Костянтин Думитрашко, Наталаі Ужвій та інші. Мобільна виставка буде знаходитися на базі гімназії, а підготовлені молодіжні гіди готові проводити екскурсії для жителів нашого міста, розповідаючи вражаючи факти з життя та творчості відомих золотонісців.

Під час проведення Всеукраїнського фестивалю чорнобровиців золотонісці мали змогу ознайомитись із виставкою у парку Шевченка.

проект1

Читайте також

comments powered by HyperComments