Золотоноша у ретро-фотографіях — Частина 6

Продовжуємо нашу імпровізовану історичну подорож вулицями рідного міста. Для когось із читачів подібні світлини — не новина, адже тут було проведене дитинство. Та для більшості — це вже справжня історія. Трішечки «обшарпаний» пам’ятник Баху (на жаль, не вдалося встановити, в якій саме локації він знаходився на фото), зовсім юні ялинки на вході до сучасної Міської ради, традиційний пасажирський бум на Вокзалі, центральна площа, яку доволі складно впізнати, порівнюючи із сучасною, зовсім інша «клумбова» ділянка, що з’єднує Садовий проїзд та Меморіальний парк та справжній відголос війни — напівзруйнований будинок, що нині в народі називають «старий банк». Все це оглянути запрошуємо у нашому черговому матеріалі.

Золотоноша історична 1

Пам’ятник біохіміку Олексію Баху. Відкритий 22 грудня 1967 року на честь 110-річчя з дня народження вченого у сквері імені Баха. Пізніше перенесений на подвір’я п’ятої школи

Золотоноша історична 10

Нинішня будівля Золотоніської міської ради

Золотоноша історична 9

Актуальна і досі кінцева зупинка міських автобусних маршрутів на залізничному вокзалі

Золотоноша історична 8

Автопавільйон біля сучасного ТРЦ «Лідер»

Золотоноша історична 7

Адміністративне приміщення заводу імені Лепсе

Золотоноша історична 6

Золотоніська технічна школа для підготовки кадрів механізаторів. Нині — Технічна школа Укрзалізниці

Золотоноша історична 5

Районна адмінстрація

Золотоноша історична 4

Вхід до Меморіального парку з боку Садового проїзду. Трішки інше місце розташування радянського атавізму, котрий існує донині — дошки пошани. Ну і, звісно ж, Ленін;)

Золотоноша історична 3

Вид на центральну площу

Золотоноша історична 2

Історична будівля на перехресті Шевченка та Черкаської, котру ще не встигли відбудувати після війни (а часу минуло зовсім мало, адже на портреті сам ще «нерозвінчаний» товариш Сталін). Зате, як модно часом і нині — акуратно прикрили фасад патріотичними (на той час) банерами.

Читайте також:

Частина 1
Частина 2
Частина 3
Частина 4
Частина 5

Читайте також

comments powered by HyperComments