Золотоноша у ретро-фотографіях 50-60 років — Частина 2

Продовжуємо знайомитись із повоєнними ретро-світлинами нашого міста. Цього разу пройдемось першотравневою демонстрацією, побуваємо біля пращура нинішньої центральної автостанції, на будівництві Торгівельного цетру, познайомимося із пожежниками та врешті помилуємося містом з висоти.

Золотоноша вулиця Шевченка

Перехрестя вулиць Шевченка та Черкаської. Ліворуч бачимо автобусну зупинку, на місці якої згодом був побудований міський громадський туалет, котрий основні приміщення мав під землею. Руїни його залізобетонних конструкцій жителі міста могли бачити аж до недавніх пір, поки на тому місці не було розпочато будівництво нового торгівельного центру.

Золотоноша 1 травня 1962 року

1 травня 1962 року. Центральна площа. На перший погляд, впізнати дуже складно. Тоді в районі вже колишнього пам'ятника Леніну стояв обеліск (якраз на місці ялинок). Поруч - перший варіант танку воїнів-визволителів. Згодом на розі з вулицею Черкаською (тоді - Леніна) встановлять окремо інший танк.

Згаданий танк у ближчому ракурсі

Згаданий танк у ближчому ракурсі

Золотоноша автопавілйон 1958 рік

1958 рік. Так званий автопавільйон. Фактично - аналог нинішніх автостанцій біля військової частини та торгівельнього центру. Розташовувався  на пішохідному переході , що прямує до нинішнього магазину "Чайка".

Золотоноша ветеринарний технікум 1958

Золотоніський ветеринарний технікум, 1958 рік. Роза вулиці Шевченка та Садового проїзду

Золотоноша Пожежна каланча

Пожежна каланча

Золотоноша пожежна частина 1966 ГАЗ-63 АЦУ20

Пожежна частина, 1966 рік. На фото - автомобіль ГАЗ-63 ПМГ-19

Золотоноша першотравень будівництво торгового центру

Першотравнева демонстрація на фоні будівництва Торгового центру

Золотоноша 1963

Золотоноша - 1963. Вигляд з пожежної каланчі. На задньому плані - центральна площа. Ліворуч - колишні гуртожитки ветеринарного технікуму. Праворуч - пологовий будинок. Нині на цьому місці розташований Еко-Маркет

Читайте також:

Частина 1
Частина 3
Частина 4
Частина 5
Частина 6

Читайте також

comments powered by HyperComments